ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

در اخبار مربوط به شبکه های اجتماعی که دیجیاتو منتشر کرده، آمده است؛ اینستاگرام ت های جدیدی در قبال ناقضین قوانین در این شبکه اجتماعی پیش گرفته!


تا کنون محتوایی که از نظر اینستاگرام نامناسبند حذف میشد، اما از این پس اگر تخلفات دنباله دار باشند، در قالب یک پیام تاریخچه تخلفات و دلیل حذف پست به کاربر اطلاع داده میشود، پس از آن اکانت متخلف مسدود میشود. به این ترتیب باید منتظر اینستاگرامی اخلاقی تر باشیم.


دیگر تغییری اساسی که تا به حال به صورت آزمایشی، در هفت کشور اجرا شده، شاخ های اینستاگرام را با چالش روبرو میکند.


اینستاگرام در آخرین تغییراتی که در کشورهایی مثل کانادا و ژاپن اعمال کرده تعداد لایک های هر پست را از دید سایر کاربران مخفی کرده.


اینستاگرام


این موضوع به این خاطر که کیفیت یک پست اینستاگرامی را محتوای آن تعیین میکند نه تعداد لایک ها اهمیت دارد. توجه به محتوای تصاویر هدفی است که اینستاگرام دنبال میکند.


با این اوصاف از این پس تولید کنندگان محتوا می توانند بی توجه به تعداد لایک ها تمرکز بیشتری بر روی تولید محتوا داشته باشند. از طرفی آنهایی که با خرید لایک برای پست هایشان جلب توجه میکردند باید کمی به ارزش محتوا بیندیشند!


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود رایگان ایران میثم نوروزی | Meysam MaxPictures ART اسپریس چت ،چت اسپریس ،اسپریس گپ آموزشگاه تخصصی زبانهای سوئدی، دانمارکی، نروژی و فنلاندی پارسیانا آینه داری درد و دل زهرا و بابا مرتضی در فراغ پدر Jody نماز متین 2 پويا نماي هوشمند فروش محصولات لاغری و تناسب اندام و چاقی